Choď na obsah Choď na menu
 


Výber zamierenia stajne - psy

2. 1. 2011

Dobročinný útulok

Ak sa rozhodneš pre toto zamierenie, na začiatku dostaneš dvoch psíkov so zlým príbehom. Budeš môcť chovať len psíky so zlým príbehom. Teda, budeš môcť chovať psíky s normálnym príbehom ale môžeš ich mať najviac päť. Psíkov so zlým príbehom alebo so smutným môžech chovať najviac päťdesiat. Povolené závodiská sú všetky. Povolené disciplíny sú všetky. Budeš aj dostávať nejakých psíkov z nášho virtuálneho útulku, ak to teda schváliš. Môžeš chovať všetky plemená psíkov.

 

Výstavy

Ak sa rozhodneš pre toto zamierenie, na začiatku dostaneš jedného výstavného psíka. Budeš môcť chovať najviac päťdesiat výstavných psíkov a najviac sedem normálnych psíkov (nevystavních). Každý psík má pri sebe napisané, či je výstavný a či nie. Povolené závodiská sú: Módne závodisko psíkov, Dog závodisko (výstavy, vedomostné závody), Mozgové závodisko. Povolené disciplíny: módne prehliadky, výstavy, vedomostné závody. 

 

Chov

Ak sa rozhodneš pre toto zamierenie, na začiatku dostaneš jednu fenku a jedného psa s veľmi dobrým pôvodom. Môžeš chovať maximálne desať psov, ktorý nemajú výborný pôvod. Môžeš chovať maximálne päťdesiat psov, čo majú výborný pôvod. Povolené závodiská: Módne závodisko, Dog závodisko (Výstavy, vedomostné závody, aport, stopovanie, slalom), mozgové závodisko. Na tomto zamierení sa dá dobre predávať. Toto zamireenie je aj vhodné, pokiaľ rada sa staráš o šteniatká, pretože sa ti ich veľa bude rodiť ;-)

 

Stopovanie

Ak sa rozhodneš pre toto zamierenie, na začiatku dosatneš jedného stopovacieho psa. Normálnych psov (čo nevedia stopovať a ani ich to nenaučíš) môžeš mať maximálne dvanásť a psov, ktorý vedia stopovať, môžeš mať maximálne päťdesiat.  Povolené závodiská: Dog závodisko (výstavy, vedomostné závody, aport, stopovanie, hľadanie stopy, slalom), mozgové závodisko, Stopové závodisko.

 

Závody

Ak sa rozhodneš pre toto zamierenie, na začiatok dostaneš jedného psa, ktorý vie výborne pretekať. Psov, čo vedia pretekať rýchlo, môžeš mať maximálne tridsať a psov, ktorý nevedia pretekať, maximálne dvadsať. Povolené disciplíny: Závody, Výstavy, Aport, slalom. Povolené závodiská: Dog závodisko (Výstavy, slalom, vedomostné závody, aport, slalom), mozgové závodisko, Pretekové závodisko.  Na tomto sa dá dobre zarábať, ale keď sa príkovy na závodoch niečo stane, musíš za neho zaplatiť nemalé peniaze.  

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(siba, 19. 1. 2011 19:44)

chcem výstavné...